Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

هفتمین پادکست فارسی کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران امروز منتشر شد. در عکس این هفته چهره کوهیارگودرزی فعال حقوق بشر را می بینیم که طی روزهای گذشته او و مادرشی دستگیرشده  و  مقامات رسمی هنوز این دستگیری را تایید نکرده اند.

هفتمین پادکست فارسی کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران امروز منتشر شد. در عکس این هفته چهره کوهیارگودرزی فعال حقوق بشر را می بینیم که طی روزهای گذشته او و مادرشی دستگیرشده و مقامات رسمی هنوز این دستگیری را تایید نکرده اند.


پادکست شماره ۷ کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران امروز منتشر شد. در این پادکست موضوعاتی متنوعی مورد بررسی قرارگرفته است. از دستگیری کوهیارگودرزی ومادراو تا بی خبری در مورد حکم سه آمریکایی که قرار بود یک هفته بعد از دادگاه آنها در نهم مردادماه صادر شود اما هنوز این حکم صادر نشده است.

این هفته در پادکستی که به آن گوش می کنید ماجرای ناآرامی های لندن و واکنش مقامات ایرانی را نسبت به آن آورده ایم و اینکه فرمانده بسیج خواستار اعزام نیروهای گردان عاشورا به این شهر به عنوان سربازان حافظ صلح شده است. اگر در خبرها صحبت های رضا خندان در مورد آخرین دیدار با نسرین ستوده را از دست داده اید می توانید آن را در بخش دیگری از پادکست بیابید. در این دیدار اعضای خانواده ستوده مورد بی احترامی  و حتی خواهر وی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.