[audio:http://persian.iranhumanrights.org/wp-content/uploads/Podcast_Fa_6_final.mp3|titles=Podcast_Fa_6_final]

پادکست ششم کمپین امروز منتشر شد. عکس هفته پادکست به هادی قابل اختصاص دارد که هفته گذشته برای ۲۰ ماه حبس تعیین شده راهی زندان شد

پادکست ششم کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران امروز منتشر شد. در این پادکست موضوعاتی همچون مرخصی احمدزیدآبادی، بازگشت هادی قابل به زندان وکیل آباد، اظهارنظر غیرکارشناسی و مغرضانه فاطمه آلیا در مورد اهدای جایزه به بهمن احمدی امویی و نیزاظهارات ناصرتقوایی همسر مرضیه وفامهربازیگر سینما که علیرغم هفته ها در زندان در وضعیت نامشخصی به سر می برد مورد بررسی قرار گرفته است. دراین پادکست به سخنان آلیا پرداخته شده که با متهم کردن بهمن احمدی امویی به دخالت در ناآرامی های بعد از انتخابات از اهدای جایزه هلمت همن به این روزنامه نگار که توسط سازمان دیده بان حقوق بشرصورت گرفته اعتراض کرده و از شورای حقوق بشر سازمان ملل به خاطر اهدای این جایزه توسط «سازمان های تحت پوشش» گلایه کرده است. اما جالب آنکه خانم آلیا به عنوان یکی از همراهان جوادلاریجانی در اجلاس حقوق بشر در ژنو، از اینکه سازمان دیده بان حقوق بشر جزوی از مجموعه شورای حقوق بشر نیست اطلاعی نداشته است.

به هرحال، پادکست این هفته ۱۶ دقیقه است و می توانید علاوه بر این صفحه روی صفحه فیس بوک کمپین نیز آن را بشنوید. اگر عضو صفحه فیس بوک ما نیستید می توانید با «لایک» زدن روی صفحه گزارش ها، پادکست ها و دیگر تولیدات کمپین را به صورت اتوماتیک روی صفحه خود دریافت کنید.