[audio:http://persian.iranhumanrights.org/wp-content/uploads/Podcast_8_Fa_August_19.mp3|titles=Podcast_8_Fa_August_19]

در هفته جاری هیلاصدیقی به ۵ سال حبس تعلیقی محکوم شد. هیلا صدیقی شاعر جوانی است که طی چندسال گذشته بسیاری او را به دلیل شعرهای منتقدانه اش می شناسند. البته وی در جامعه مدنی ایران نیز با حضور در انجمن های گوناگون فعال بوده است.

پادکست هشتم هفتگی کمپین بین المللی حقوق بشر امروز منتشر شد. در این پادکست به موضوعاتی همچون حکم دادگاه بدوی هیلاصدیقی شاعر جوان، ضرب و شتم حسین رونقی در زندان، تناقض گویی مسوولان قضایی در رابطه با پرونده سه آمریکایی، سخنان همسر قاسم شلعه سعدی در مورد وضعیت سلامت وی و دیگر خبرهایی که این هفته در حوزه حقوق بشر مطرح بودند می پردازیم.

پادکست های کمپین به زبان های انگلیسی و فارسی هر هفته منتشر می شود و اگر چه با هم تفاوت هایی دارند اما به مروری بر اتفاقات و خبرهای هفتگی در این حوزه می پردازد. اگر عضو صفحه فیس بوک کمپین هستید می توانید به محض قرارگرفتن روی صفحه کمپین آن را در بخش خبرهایی هفته دریافت کنید. اگر پادکست هفتگی ما مورد پسند شماست و علاقه مند هستید که دیگران نیز به آن گوش دهند لطفا آن را برای دوستان و افرادی که ممکن است علاقه مند باشند بفرستید. اگر موضوعاتی وجود دارد که مایل هستید در پادکست هفتگی مطرح شوند لطفا در انتهای این صفحه با کامنت گذاشتن با ما مطرح کنید.

هم اکنون پادکست انگلیسی کمپین روی «آی-تونز» وجود دارد و امیدوار هستیم که به زودی پادکست فارسی را نیز بر روی این صفحه بگذاریم که افراد بتوانند با عضو شدن به صورت خودکار آن را بر روی موبایل و یا کامپیوتر شخصی خود دریافت کنند.

در نهایت، از اینکه طی هفته های گذشته با پیشنهادات و نظرات خود مارا کمک کرده اید که بر کیفیت پادکست هفتگی بیافراییم سپاسگزاری می کنیم و منتظر نظرهای آتی شما هستیم.